Fotografie z akcí ----- Dekorační obrazy ----- Celodenní programy pro mládež ----- Portfolio (galerie) ----- Svatby ----- Maturitní plesy ----- Technické zázemí

Ukázky fotografií z maturitních plesů jsou k nahlédnutí zde.

 

Nabízíme vám profesionální fotoreportáž z vašeho maturitního plesu.

za cenu 7 500,- Kč vč. DPH (pro plesovou sezónu 2007/2008)

Proč nás?
Běžně stojí výroba 1ks fotografie formátu 10x15 od 3,90 do 7,00 Kč. Proč platit komukoli 25 - 35 Kč za snímek stejné kvality?
Od nás dostanete upravená data v plném rozlišení, což je od 6 do 10 Mpx, na CD. Z těchto dat si můžete nechat udělat fotografie dle vaší potřeby v jakémkoli minilabu. Fotografie nejsou znehodnocené vodoznaky ani jiným způsobem.
Na vašem maturitním plese budou dva profesionální fotografové, kteří po celý večer budou dokumentovat dění na parketu i na pódiu. Zaručíme vám dokumentaci kompletního programu i to, že každý maturant nalezne na CD své fotografie.

Co tedy dostanete?
1ks DVD s kompletní fotodokumentací (obvykle kolem 1100 - 1600 snímků (cca 2GB)).
Další kopie těchto DVD si můžete udělat sami nebo za 45 Kč/ks můžete získat
libovolné množství kopií DVD.

Co teď ?
Pošlete e-mail na plesy@korinek.org nebo SMS či zatelefonujte na GSM: +420 721 870 611
a informujte se, zda máme volný termín. Poté uzavřeme závaznou smlouvu a složíte zálohu 2 000,- Kč (která se, v případě odstoupení od smlouvy z vaší strany, nevrací).
(V případě zájmu můžeme poskytnout k nahlédnutí DVD s kompletní fotodokumentací některého z realizovaných maturitních plesů v plné kvalitě, v podobě, kterou maturanti dostali.)

Něco navíc?
V případě zájmu vám svými zkušenostmi můžeme pomoci s organizací, produkcí, zajištěním kameramana, stužek, potisku různých předmětů, triček, sazbou a tiskem půlnočních novin, pozvánek a dalších nutných náležitostí.

Autorská práva
Každý si může nechat udělat libovolný počet a velikost fotografií. Fotografie si můžete libovolně graficky upravovat. Fotografie slouží k osobní potřebě a nelze je dále bez souhlasu autora prodávat či bezplatně poskytovat třetí osobě.

www.korinek.org, korinek@korinek.org, GSM: +420 721 870 611, ICQ UIN: 132 458 700